Jesteś tutaj: Bip -> Rejestr zmian
Rejestr zmian
Data aktualizacji Zaktualizował(a) Akcja Dokument
20-09-2021 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności kręgielni, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” FW/WZP/6/2021 (zamieszczono: Zaproszenie do udziału w wizji lokalnej)
20-09-2021 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności klubu fitness, siłowni, squasha, ścianki wspinaczkowej oraz bawialnii dla dzieci, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” FW/WZP/5/2021 (zamieszczono: Zaproszenie do udziału w wizji lokalnej)
20-09-2021 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” FW/WZP/4/2021 (zamieszczono: Zaproszenie do udziału w wizji lokalnej)
07-09-2021 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności kręgielni, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” FW/WZP/6/2021
07-09-2021 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności klubu fitness, siłowni, squasha, ścianki wspinaczkowej oraz bawialnii dla dzieci, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” FW/WZP/5/2021
07-09-2021 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” FW/WZP/4/2021
26-08-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Unieważnienie przetargu)
26-08-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności klubu fitness, siłowni, squasha, ścianki wspinaczkowej oraz bawialnii dla dzieci, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Unieważnienie przetargu)
26-08-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja >Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności kręgielni, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Unieważnienie przetargu)
16-08-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności klubu fitness, siłowni, squasha, ścianki wspinaczkowej oraz bawialnii dla dzieci, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Zmiana ogłoszenia nr 2)
11-08-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności kręgielni, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Zmiana ogłoszenia nr 2)
10-08-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Zmiana nr 3)
06-08-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Zmiana nr 2)
06-08-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności kręgielni, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Pytania i odpowiedzi nr 1, Załączniki do zestawu odpowiedzi nr 1)
06-08-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Pytania i odpowiedzi nr 3, Załączniki do zestawu odpowiedzi nr 2, Załączniki do zestawu odpowiedzi nr 3)
28-07-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności kręgielni, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Zmiana ogłoszenia nr 1)
28-07-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności klubu fitness, siłowni, squasha, ścianki wspinaczkowej oraz bawialnii dla dzieci, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Zmiana ogłoszenia nr 1)
28-07-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Pytania i odpowiedzi nr 2, Zmiana ogłoszenia nr 1)
20-07-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie” (zamieszczono: Pytania i odpowiedzi nr 1)
30-06-2021 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności kręgielni, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie”
30-06-2021 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności klubu fitness, siłowni, squasha, ścianki wspinaczkowej oraz bawialnii dla dzieci, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie”
30-06-2021 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Przetarg pisemny nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej, znajdującej się w obiekcie pn. „Park Wodny Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie”
09-04-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Strona główna
26-03-2021 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Deklaracja dostępności
25-03-2021 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Deklaracja dostępności
10-11-2020 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Ofert pracy: Inżynier ds. instalacji elektrycznych/teletechnicznych
03-06-2020 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przedmiot działania
03-06-2020 r. Kaja Jankowska Aktualizacja O spółce
03-06-2020 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Majątek i struktura własnościowa Spółki
03-06-2020 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Rejestr umów zawartych w 2020 roku
14-05-2020 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Rejestr umów zawartych w 2019 roku
15-04-2020 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Zaprojektowanie, dostawa z montażem i serwisowaniem nowoczesnej wystawy w części edukacyjnej parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie
20-11-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Świadczenie usług niezależnego doradcy technicznego dla inwestycji – Budowa Parku Wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Ogłoszenie o udzielenia zamówienia)
31-10-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Świadczenie usług niezależnego doradcy technicznego dla inwestycji – Budowa Parku Wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej)
30-10-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Ubezpieczenie ryzyk budowlano – montażowych w związku z realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na budowie parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia)
30-10-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia)
18-10-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Świadczenie usług niezależnego doradcy technicznego dla inwestycji – Budowa Parku Wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Informacja z otwarcia ofert)
17-10-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Ubezpieczenie ryzyk budowlano – montażowych w związku z realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na budowie parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej)
15-10-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Świadczenie usług niezależnego doradcy technicznego dla inwestycji – Budowa Parku Wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Odpowiedzi na pytania nr 2)
14-10-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Świadczenie usług niezależnego doradcy technicznego dla inwestycji – Budowa Parku Wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Odpowiedzi na pytania nr 1)
08-10-2019 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Świadczenie usług niezależnego doradcy technicznego dla inwestycji – Budowa Parku Wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie
07-10-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Ubezpieczenie ryzyk budowlano – montażowych w związku z realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na budowie parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Informacja z otwarcia ofert)
02-10-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Ubezpieczenie ryzyk budowlano – montażowych w związku z realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na budowie parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Modyfikacja SIWZ nr 4, Modyfikacja SIWZ nr 4 – Załączniki od 1 do 4, Odpowiedzi na pytania nr 3)
01-10-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Ubezpieczenie ryzyk budowlano – montażowych w związku z realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na budowie parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Zmiana nr 3. Treści ogłoszenia, Modyfikacja SIWZ nr 3, Załączniki do SIWZ – wersje edytowalne)
30-09-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Ubezpieczenie ryzyk budowlano – montażowych w związku z realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na budowie parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Odpowiedzi na pytania nr 2)
24-09-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Ubezpieczenie ryzyk budowlano – montażowych w związku z realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na budowie parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Zmiana nr 2. Treści ogłoszenia, Modyfikacja SIWZ nr 2, Odpowiedzi na pytania nr 1)
16-09-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Świadczenie usług niezależnego doradcy technicznego, wymaganego przez banki finansujące inwestycję – Budowa parku wodnego pn. Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie (zamieszczono: Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania)
16-09-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Ubezpieczenie ryzyk budowlano – montażowych w związku z realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na budowie parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Zmiana nr 1. Treści ogłoszenia, Modyfikacja SIWZ nr 1)
10-09-2019 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Ubezpieczenie ryzyk budowlano – montażowych w związku z realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na budowie parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie
04-09-2019 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Świadczenie usług niezależnego doradcy technicznego, wymaganego przez banki finansujące inwestycję – Budowa parku wodnego pn. Fabryka Wody – Nowa Gontynka w Szczecinie
13-08-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej)
25-04-2019 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Ochrona danych osobowych: Klauzula informacyjna – Kandydaci do pracy/pracownicy/stażyści, Klauzula informacyjna – Podmioty współpracujące/kontrahenci
29-03-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Informacja z otwarcia ofert, Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej)
20-03-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Modyfikacja SIWZ nr 12, Modyfikacja SIWZ nr 12 – Załącznik nr 1, Pytania i odpowiedzi nr 10)
12-03-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Modyfikacja SIWZ nr 11, Modyfikacja SIWZ nr 11 – Załączniki od 1 do 69, Pytania i odpowiedzi nr 9)
28-02-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Modyfikacja SIWZ nr 10, Modyfikacja SIWZ nr 10 – Załączniki od 1 do 5, Pytania i odpowiedzi nr 8, Zmiana nr 5. Treści ogłoszenia)
22-02-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Modyfikacja SIWZ nr 9, Modyfikacja SIWZ nr 9 – Załączniki od 1 do 96, Pytania i odpowiedzi nr 7)
20-02-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Modyfikacja SIWZ nr 8, Modyfikacja SIWZ nr 8 – Załączniki od 1 do 25, Pytania i odpowiedzi nr 6)
08-02-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Modyfikacja SIWZ nr 7, Modyfikacja SIWZ nr 7 – Załączniki od 1 do 2)
01-02-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Modyfikacja SIWZ nr 6, Modyfikacja SIWZ nr 6 – Załączniki od 1 do 4, Pytania i odpowiedzi nr 5)
22-01-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja O spółce, Rejestr umów
21-01-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Zmiana nr 4. Treści ogłoszenia, Modyfikacja SIWZ nr 5, Pytania i odpowiedzi nr 4)
10-01-2019 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Modyfikacja SIWZ nr 4, Modyfikacja SIWZ nr 4 – Załączniki od 1 do 5, Pytania i odpowiedzi nr 3)
13-12-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Zmiana nr 3. Treści ogłoszenia, Modyfikacja SIWZ nr 3, Modyfikacja SIWZ nr 3 – Załączniki od 1 do 9, Pytania i odpowiedzi nr 2)
30-11-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Zmiana nr 2. Treści ogłoszenia, Modyfikacja SIWZ nr 2, Modyfikacja SIWZ nr 2 – Załączniki od 1 do 26, Pytania i odpowiedzi nr 1)
31-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Odpowiedź na odwołanie DORACO, Odpowiedź na odwołanie CONTROL PROCESS)
31-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Modyfikacja SIWZ nr 1)
29-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Odwołanie DORACO , Odwołanie CONTROL PROCESS, Zawiadomienie o odwołaniu DORACO, Zawiadomienie o odwołaniu CONTROL PROCESS)
19-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie (zamieszczono: Zmiana nr 1. Treści ogłoszenia)
16-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Zakończenie dialogu technicznego
16-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Zamówienia publiczne
16-10-2018 r. Kaja Jankowska Zamieszczenie Budowa parku wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie
12-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Strona główna
12-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Majątek i struktura własnościowa Spółki
11-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Strona główna
11-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Majątek i struktura własnościowa Spółki
05-10-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw
28-09-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw
27-09-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Instrukcja korzystania z BIP
27-09-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Zasady dostępu do informacji nieudostępnionych
27-09-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Informacje ogólne o BIP
26-09-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw
26-09-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Rejestr umów
26-09-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Przedmiot działania
26-09-2018 r. Kaja Jankowska Aktualizacja Majątek i struktura własnościowa Spółki